Waterpolo – Agenda

Voor actuele informatie over standen, uitslagen en het wedstrijdrooster kunt u ook kijken op de website van de KNZB. Let wel: de agenda is aan wijzigingen onderhevig! Wanneer er wijzigingen optreden, zal u dit op tijd worden gemeld middels een email of is het te lezen op de website.

Heren 1, Bond 3e klasse
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Naam accommodatie Plaats
17-9-2016 20:15 Aqua'68 H1 ESTA(SG)H3 De Kikker De Bonte Wever ASSEN
23-9-2017 19:30 Aqua'68 H1 Neptunia'24 H1 De Bonte Wever ASSEN
30-9-2017 20:30 DraGor (SG) H1 Aqua'68 H1 De Welle DRACHTEN
7-10-2017 19:45 EZC H1 Aqua'68 H1 Het Slagman ENSCHEDE
28-10-2017 19:30 Aqua'68 H1 Deltasteur H1 De Bonte Wever ASSEN
4-11-2017 18:00 De Veene H1 Aqua'68 H1 Het Sportpark ALMELO
11-11-2017 19:30 Aqua'68 H1 De Reest H1 De Bonte Wever ASSEN
18-11-2017 19:30 Orca H1 Aqua'68 H1 De Blauwe Golf LEEUWARDEN
25-11-2017 20:15 Aqua'68 H1 VKC'03 H1 De Bonte Wever ASSEN
9-12-2017 19:00 Proteus H1 Aqua'68 H1 De Schaeck TWELLO
16-12-2017 19:30 Aqua'68 H1 De Walvisch H1 De Bonte Wever ASSEN
20-1-2018 18:45 ESTA(SG) H1 De Kikker Aqua'68 H1 Aquarena EMMEN
27-1-2018 17:15 Neptunia'24 H1 Aqua'68 H1 It Rak SNEEK
3-2-2018 19:00 Aqua'68 H1 DraGor (SG) H1 De Bonte Wever ASSEN
17-2-2018 19:30 Aqua'68 H1 EZC H1 De Bonte Wever ASSEN
24-2-2018 18:40 Deltasteur H1 Aqua'68 H1 Zwembad De Steur KAMPEN
3-3-2018 19:30 Aqua'68 H1 De Veene H1 De Bonte Wever ASSEN
10-3-2018 15:00 De Reest H1 Aqua'68 H1 Bad Hesselingen MEPPEL
17-3-2018 20:15 Aqua'68 H1 Orca H1 De Bonte Wever ASSEN
24-3-2018 16:30 VKC'03 H1 Aqua'68 H1 De Vlaskoel TUBBERGEN
7-4-2018 20:15 Aqua'68 H1 Proteus H1 De Bonte Wever ASSEN
14-4-2018 15:10 De Walvisch H1 Aqua'68 H1 De Parrel GRONINGEN
21-4-2018 20:15 Aqua'68 H1 ESTA(SG) H1 De Kikker De Bonte Wever ASSEN
Heren 2, District 2e klasse
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Naam accommodatie Plaats
16-9-2017 18:45 Orca H2 Aqua'68 H2 De Blauwe Golf LEEUWARDEN
23-9-2017 18:45 Aqua'68 H2 Ritola-Zwemmen en Wa H3 De Bonte Wever ASSEN
30-9-2017 18:50 DraGor (SG) H3 Aqua'68 H2 De Welle DRACHTEN
14-10-2017 17:30 De Reest H3 Aqua'68 H2 Bad Hesselingen MEPPEL
28-10-2017 18:30 Aqua'68 H2 HZPC/Avééna (SG) H5 De Bonte Wever ASSEN
11-11-2017 18:30 Aqua'68 H2 De Reest H3 De Bonte Wever ASSEN
18-11-2017 20:45 Orca H3 Aqua'68 H2 De Blauwe Golf LEEUWARDEN
25-11-2017 19:15 Aqua'68 H2 TriVia H3 De Bonte Wever ASSEN
10-12-2017 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H3 Aqua'68 H2 Aqualaren ZUIDLAREN
16-12-2017 18:45 Aqua'68 H2 Orca H3 De Bonte Wever ASSEN
14-1-2018 16:30 ESTA(SG)H4 Stadskanaal Aqua'68 H2 Pagedal STADSKANAAL
3-2-2018 18:00 Aqua'68 H2 DraGor (SG) H3 De Bonte Wever ASSEN
17-2-2018 18:45 Aqua'68 H2 ESTA(SG)H4 Stadskanaal De Bonte Wever ASSEN
25-2-2018 14:00 HZPC/Avéna (SG) H5 Aqua'68 H2 Sportstad Heerenveen BV HEERENVEEN
25-3-2018 17:15 TriVia H3 Aqua'68 H2 Helperbad GRONINGEN
Dames 1, District 2e klasse A
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Naam accommodatie Plaats
16-9-2017 18:45 Inktvis D1 Aqua'68 D1 De Kalkwijck HOOGEZAND
23-9-2017 18:00 Aqua'68 D1 Midden-Drenthe (SG) Da 1 De Bonte Wever ASSEN
4-11-2017 19:10 Plons/Moby Dick (SG) D1 Aqua'68 D1 Sportcomplex De Swaneburg COEVORDEN
19-11-2017 15:00 Azuro D1 Aqua'68 D1 Dubbelslag DELFZIJL
25-11-2017 18:30 Aqua'68 D1 Inktvis D1 De Bonte Wever ASSEN
10-12-2017 16:00 GZVW/ Bubble D1 Aqua'68 D1 De Watertoren WINSCHOTEN
21-1-2018 18:30 Ritola D1 Aqua'68 D1 Aqualaren ZUIDLAREN
27-1-2018 18:30 Midden-Drenthe (SG) Da 1 Aqua'68 D1 De Peppel BEILEN
3-3-2018 18:45 Aqua'68 D1 Plons/Moby Dick (SG) D1 De Bonte Wever ASSEN
17-3-2018 18:30 Aqua'68 D1 Azuro D1 De Bonte Wever ASSEN
24-3-2018 18:45 Inktvis D1 Aqua'68 D1 De Kalkwijck HOOGEZAND
7-4-2018 19:30 Aqua'68 D1 GZVW/ Bubble D1 De Bonte Wever ASSEN
21-4-2018 19:30 Aqua'68 D1 Ritola D1 De Bonte Wever ASSEN
Aqua'68 BG1 (gemengd-B <17), 2e klasse A
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Naam accommodatie Plaats
23-9-2017 17:00 Middelsé-Skelp (SG) BG1 Aqua'68 BG1 It Gryn STIENS
30-9-2017 19:30 Aqua'68 BG1 GZVW BG1 De Bonte Wever ASSEN
7-10-2017 18:00 Bolsward BG1 Aqua'68 BG1 Vitaloo BOLSWARD
28-10-2017 17:45 Aqua'68 BG1 FZC'54 BG1 De Bonte Wever ASSEN
4-11-2017 15:45 De Reest BG1 Aqua'68 BG1 Bad Hesselingen MEPPEL
11-11-2017 17:45 Aqua'68 BG1 Middelsé-Skelp (SG) BG1 De Bonte Wever ASSEN
19-11-2017 16:00 GZVW BG1 Aqua'68 BG1 De Watertoren WINSCHOTEN
25-11-2017 17:45 Aqua'68 BG1 Bolsward BG1 De Bonte Wever ASSEN
9-12-2017 19:00 FZC'54 BG1 Aqua'68 BG1 Recreatiebad Bloemketerp FRANEKER
16-12-2017 18:00 Aqua'68 BG1 De Reest BG1 De Bonte Wever ASSEN
20-1-2018 17:45 Middelsé-Skelp (SG) BG1 Aqua'68 BG1 It Gryn STIENS
3-2-2018 18:00 Bolsward BG1 Aqua'68 BG1 Vitaloo BOLSWARD
17-2-2018 18:00 Aqua'68 BG1 FZC'54 BG1 De Bonte Wever ASSEN
24-2-2018 13:45 De Reest BG1 Aqua'68 BG1 Bad Hesselingen MEPPEL
3-3-2018 18:00 Aqua'68 BG1 Middelsé-Skelp (SG) BG1 De Bonte Wever ASSEN
11-3-2018 16:00 GZVW BG1 Aqua'68 BG1 De Watertoren WINSCHOTEN
17-3-2018 17:45 Aqua'68 BG1 Bolsward BG1 De Bonte Wever ASSEN
24-3-2018 19:00 FZC'54 BG1 Aqua'68 BG1 Recreatiebad Bloemketerp FRANEKER
7-4-2018 17:45 Aqua'68 BG1 De Reest BG1 De Bonte Wever ASSEN
21-4-2018 17:45 Aqua'68 BG1 GZVW BG1 De Bonte Wever ASSEN
Aqua'68 pupillen, 2e klasse D 2e helft
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Naam accommodatie Plaats
Volgt volgt volgt volgt volgt volgt
Juryrooster
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Jury 1 Jury2 Jury 3
23-9-2017 18:00 Aqua'68 D1 Midden-Drenthe (SG) Da 1 Rodger Hans Koen
23-9-2017 18:45 Aqua'68 H2 Ritola-Zwemmen en Wa H3 Jeantien Dian Marlies
23-9-2017 19:30 Aqua'68 H1 Neptunia'24 H1 Dennis Wiebe Martin
30-9-2017 19:30 Aqua'68 BG1 GZVW BG1 Bernadette Corrie Sanne
28-10-2017 17:45 Aqua'68 BG1 FZC'54 BG1 Wijbren Roald Ricardo
28-10-2017 18:30 Aqua'68 H2 HZPC/Avéna (SG) H5 Richard Eelke Patrick
28-10-2017 19:30 Aqua'68 H1 Deltasteur H1 Eric Edwin Nick
11-11-2017 17:45 Aqua'68 BG1 Middelsé-Skelp (SG) BG1 Lars Jasper Henk-hielke
11-11-2017 18:30 Aqua'68 H2 De Reest H3 Maikel Matthijs Gert-Jan
11-11-2017 19:30 Aqua'68 H1 De Reest H1 Dennis Wiebe Martin
25-11-2017 17:45 Aqua'68 BG1 Bolsward BG1 Beatrijs Rowan Puck
25-11-2017 18:30 Aqua'68 D1 Inktvis D1 Abel Rodger Hans
25-11-2017 19:15 Aqua'68 H2 TriVia H3 Annemieke Michelle Emma
25-11-2017 20:15 Aqua'68 H1 VKC'03 H1 Wijbren Roald Ricardo
16-12-2017 18:00 Aqua'68 BG1 De Reest BG1 Eric Edwin Nick
16-12-2017 18:45 Aqua'68 H2 Orca H3 Koen Richard Eelke
16-12-2017 19:30 Aqua'68 H1 De Walvisch H1 Lars Jasper Dennis
3-2-2018 18:00 Aqua'68 H2 DraGor (SG) H3 Patrick Maikel Matthijs
3-2-2018 19:00 Aqua'68 H1 DraGor (SG) H1 Henk-hielke Wiebe Martin
17-2-2018 18:00 Aqua'68 BG1 FZC'54 BG1 Wijbren Roald Ricardo
17-2-2018 18:45 Aqua'68 H2 ESTA(SG)H4 Stadskanaal Gert-Jan Abel Rodger
17-2-2018 19:30 Aqua'68 H1 EZC H1 Eric Edwin Nick
3-3-2018 18:00 Aqua'68 BG1 Middelsé-Skelp (SG) BG1 Hans Koen Richard
3-3-2018 18:45 Aqua'68 D1 Plons/Moby Dick (SG) D1 Eelke Patrick Maikel
3-3-2018 19:30 Aqua'68 H1 De Veene H1 Jeantien Dian Marlies
17-3-2018 17:45 Aqua'68 BG1 Bolsward BG1 Bernadette Corrie Sanne
17-3-2018 18:30 Aqua'68 D1 Azuro D1 Matthijs Gert-Jan Abel
17-3-2018 20:15 Aqua'68 H1 Orca H1 Beatrijs Rowan Puck
7-4-2018 17:45 Aqua'68 BG1 De Reest BG1 Annemieke Michelle Emma
7-4-2018 19:30 Aqua'68 D1 GZVW/ Bubble D1 Rodger Hans Koen
7-4-2018 20:15 Aqua'68 H1 Proteus H1 Jeantien Dian Marlies
21-4-2018 17:45 Aqua'68 BG1 GZVW BG1 Bernadette Corrie Sanne
21-4-2018 19:30 Aqua'68 D1 Ritola D1 Richard Eelke Patrick
21-4-2018 20:15 Aqua'68 H1 ESTA(SG) H1 De Kikker Beatrijs Rowan Puck