Waterpolo – Agenda

Voor actuele informatie over standen, uitslagen en het wedstrijdrooster kunt u ook kijken op de website van de KNZB. Let wel: de agenda is aan wijzigingen onderhevig! Wanneer er wijzigingen optreden, zal u dit op tijd worden gemeld middels een email of is het te lezen op de website.

Heren 1, District 1e klasse
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Naam accommodatie Plaats
17-9-2016 20:15 Aqua'68 H1 ESTA(SG)H3 De Kikker De Bonte Wever ASSEN
24-9-2016 16:15 De Walvisch H2 Aqua'68 H1 De Parrel GRONINGEN
1-10-2016 18:30 Aqua'68 H1 De Reest H3 De Smelte SMILDE
8-10-2016 18:40 De Granaet H1 Aqua'68 H1 Tolhuisbad DOKKUM
29-10-2016 19:30 Aqua'68 H1 DraGor (SG) H2 De Bonte Wever ASSEN
5-11-2016 20:00 HZPC/Av‚na (SG) H4 Aqua'68 H1 Sportstad Heerenveen BV HEERENVEEN
12-11-2016 20:15 Aqua'68 H1 H4 "Grijs geweld" De Bonte Wever ASSEN
20-11-2016 20:00 Ritola-Zwemmen en Wa H1 Aqua'68 H1 Aqualaren ZUIDLAREN
27-11-2016 17:00 GZVW H1 Aqua'68 H1 De Watertoren WINSCHOTEN
10-12-2016 21:00 Aqua'68 H1 ESTA(SG)H2 Stadskanaal De Bonte Wever ASSEN
18-12-2016 16:30 Eemsrobben H1 Aqua'68 H1 Dubbelslag DELFZIJL
14-1-2017 17:45 ESTA(SG)H3 De Kikker Aqua'68 H1 Aquarena EMMEN
21-1-2017 21:00 Aqua'68 H1 De Walvisch H2 De Bonte Wever ASSEN
28-1-2017 16:45 De Reest H3 Aqua'68 H1 Bad Hesselingen MEPPEL
4-2-2017 19:30 Aqua'68 H1 De Granaet H1 De Bonte Wever ASSEN
11-2-2017 18:45 DraGor (SG) H2 Aqua'68 H1 De Welle DRACHTEN
19-2-2017 17:45 Aqua'68 H1 HZPC/Av‚na (SG) H4 De Bonte Wever ASSEN
11-3-2017 16:00 H4 "Grijs geweld" Aqua'68 H1 Helperbad GRONINGEN
18-3-2017 19:30 Aqua'68 H1 Ritola-Zwemmen en Wa H1 De Bonte Wever ASSEN
25-3-2017 20:15 Aqua'68 H1 GZVW H1 De Bonte Wever ASSEN
2-4-2017 14:15 ESTA(SG)H2 Stadskanaal Aqua'68 H1 Pagedal STADSKANAAL
8-4-2017 20:15 Aqua'68 H1 Eemsrobben H1 De Bonte Wever ASSEN
8-10-2016 19:45 FZC'54 H1 Aqua'68 H2 Recreatiebad Bloemketerp FRANEKER
4-2-2017 18:45 Aqua'68 H2 FZC'54 H1 De Bonte Wever ASSEN
Heren 2, 3e klasse
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Naam accommodatie Plaats
17-9-2016 19:30 Aqua'68 H2 Neptunia'24 H3 De Bonte Wever ASSEN
24-9-2016 15:30 De Walvisch H3 Aqua'68 H2 De Parrel GRONINGEN
1-10-2016 17:45 Aqua'68 H2 ORCA H4 "Eminent talent" De Smelte SMILDE
22-10-2016 14:45 Wetterwille H2 Aqua'68 H2 De Wetterstins BURGUM
29-10-2016 18:45 Aqua'68 H2 Middels‚-Skelp (SG) H2 De Bonte Wever ASSEN
5-11-2016 18:30 Midden-Drenthe (SG) H3 Aqua'68 H2 De Peppel BEILEN
12-11-2016 19:30 Aqua'68 H2 ORCA H5 "Back to the top". De Bonte Wever ASSEN
10-12-2016 20:15 Aqua'68 H2 Bolsward H2 De Bonte Wever ASSEN
17-12-2016 20:45 HZPC/Av‚na (SG) H5 Aqua'68 H2 Sportstad Heerenveen BV HEERENVEEN
14-1-2017 19:15 Neptunia'24 H3 Aqua'68 H2 It Rak SNEEK
21-1-2017 20:15 Aqua'68 H2 De Walvisch H3 De Bonte Wever ASSEN
28-1-2017 18:30 ORCA H4 "Eminent talent" Aqua'68 H2 De Blauwe Golf LEEUWARDEN
11-2-2017 17:45 Middels‚-Skelp (SG) H2 Aqua'68 H2 It Gryn STIENS
18-2-2017 21:00 Aqua'68 H2 Midden-Drenthe (SG) H3 De Bonte Wever ASSEN
11-3-2017 20:00 ORCA H5 "Back to the top". Aqua'68 H2 De Blauwe Golf LEEUWARDEN
25-3-2017 19:30 Aqua'68 H2 Wetterwille H2 De Bonte Wever ASSEN
1-4-2017 18:45 Bolsward H2 Aqua'68 H2 Vitaloo BOLSWARD
8-4-2017 19:30 Aqua'68 H2 HZPC/Av‚na (SG) H5 De Bonte Wever ASSEN
Dames 1, 2e klasse A
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Naam accommodatie Plaats
17-9-2016 18:45 Aqua'68 D1 SGHA D4 De Bonte Wever ASSEN
24-9-2016 20:45 Plons/Moby Dick (SG) D2 Aqua'68 D1 Sportcomplex De Swaneburg COEVORDEN
1-10-2016 17:00 Aqua'68 D1 Granaet D1 De Smelte SMILDE
8-10-2016 16:15 Walvisch D2 Aqua'68 D1 De Parrel GRONINGEN
29-10-2016 18:45 Bolsward D1 Aqua'68 D1 Vitaloo BOLSWARD
5-11-2016 19:15 SGHA D4 Aqua'68 D1 Sportstad Heerenveen BV HEERENVEEN
12-11-2016 18:45 Aqua'68 D1 Plons/Moby Dick (SG) D2 De Bonte Wever ASSEN
19-11-2016 17:00 Granaet D1 Aqua'68 D1 Tolhuisbad DOKKUM
26-11-2016 15:30 Walvisch D2 Aqua'68 D1 De Parrel GRONINGEN
10-12-2016 19:30 Aqua'68 D1 Bolsward D1 De Bonte Wever ASSEN
14-1-2017 19:30 Plons/Moby Dick (SG) D2 Aqua'68 D1 Sportcomplex De Swaneburg COEVORDEN
22-1-2017 17:45 Aqua'68 D1 Granaet D1 De Bonte Wever ASSEN
28-1-2017 18:00 Aqua'68 D1 Walvisch D2 De Bonte Wever ASSEN
4-2-2017 18:45 Bolsward D1 Aqua'68 D1 Vitaloo BOLSWARD
11-2-2017 16:15 SGHA D4 Aqua'68 D1 Sportstad Heerenveen BV HEERENVEEN
18-2-2017 20:15 Aqua'68 D1 Plons/Moby Dick (SG) D2 De Bonte Wever ASSEN
12-3-2017 17:00 Granaet D1 Aqua'68 D1 Tolhuisbad DOKKUM
18-3-2017 18:45 Aqua'68 D1 Walvisch D2 De Bonte Wever ASSEN
25-3-2017 18:45 Aqua'68 D1 Bolsward D1 De Bonte Wever ASSEN
8-4-2017 18:45 Aqua'68 D1 SGHA D4 De Bonte Wever ASSEN
Aqua'68 BG1 (gemengd-B <17), 2e klasse A
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Naam accommodatie Plaats
17-9-2016 18:00 Aqua'68 BG1 Neptunia'24 BG1 De Bonte Wever ASSEN
24-9-2016 14:30 ZPC Hoogeveen BG1 Aqua'68 BG1 De Dolfijn HOOGEVEEN
1-10-2016 16:15 Aqua'68 BG1 De Reest BG1 De Smelte SMILDE
8-10-2016 19:00 FZC'54 BG1 Aqua'68 BG1 Recreatiebad Bloemketerp FRANEKER
15-10-2016 18:00 De Plons/Moby Dick (SG) BG1 Aqua'68 BG1 Sportcomplex De Swaneburg COEVORDEN
22-10-2016 14:00 Wetterwille BG1 Aqua'68 BG1 De Wetterstins BURGUM
29-10-2016 18:00 Aqua'68 BG1 DraGor (SG) BG1 De Bonte Wever ASSEN
5-11-2016 20:15 TriVia-Inktvis BG1 Aqua'68 BG1 De Kalkwijck HOOGEZAND
12-11-2016 18:00 Aqua'68 BG1 GZVW BG1 De Bonte Wever ASSEN
18-12-2016 13:30 Eemsrobben BG1 Aqua'68 BG1 Dubbelslag DELFZIJL
14-1-2017 16:30 Neptunia'24 BG1 Aqua'68 BG1 It Rak SNEEK
21-1-2017 19:30 Aqua'68 BG1 ZPC Hoogeveen BG1 De Bonte Wever ASSEN
28-1-2017 15:00 De Reest BG1 Aqua'68 BG1 Bad Hesselingen MEPPEL
4-2-2017 18:00 Aqua'68 BG1 FZC'54 BG1 De Bonte Wever ASSEN
11-2-2017 18:00 DraGor (SG) BG1 Aqua'68 BG1 De Welle DRACHTEN
18-2-2017 19:30 Aqua'68 BG1 TriVia-Inktvis BG1 De Bonte Wever ASSEN
12-3-2017 16:00 GZVW BG1 Aqua'68 BG1 De Watertoren WINSCHOTEN
18-3-2017 18:00 Aqua'68 BG1 De Plons/Moby Dick (SG) BG1 De Bonte Wever ASSEN
25-3-2017 18:00 Aqua'68 BG1 Wetterwille BG1 De Bonte Wever ASSEN
1-4-2017 18:00 Bolsward BG1 Aqua'68 BG1 Vitaloo BOLSWARD
8-4-2017 18:00 Aqua'68 BG1 Eemsrobben BG1 De Bonte Wever ASSEN
Aqua'68 pupillen, 2e klasse D 2e helft
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Naam accommodatie Plaats
11-3-2017 16:15 FZC'54 DG1(P2) Aqua'68 DG1(P2) Recreatiebad Bloemketerp FRANEKER
11-3-2017 17:30 Aqua'68 DG1(P2) Midden-Drenthe (SG) DG1(P2) Recreatiebad Bloemketerp FRANEKER
25-3-2017 14:30 Midden-Drenthe (SG) DG1(P2) Aqua'68 DG1(P2) De Peppel BEILEN
25-3-2017 15:00 Aqua'68 DG1(P2) FZC'54 DG1(P2) De Peppel BEILEN
8-4-2017 15:00 MiddelsǸ-Skelp (SG) DG2(P2) Aqua'68 DG1(P2) It Gryn STIENS
8-4-2017 15:30 Aqua'68 DG1(P2) ZPC Hoogeveen DG1(P2) It Gryn STIENS
Juryrooster
Datum Aanvangstijd Aanduiding Thuis team Uit team Jury 1 Jury2 Jury 3
17-9-2016 18:45 Dames Aqua'68 D1 SGHA D4 Rodger Hans Koen
17-9-2016 20:15 Heren Aqua'68 H1 ESTA(SG)H3 De Kikker Jeantien Marlies Puck
17-9-2016 19:30 Heren Aqua'68 H2 Neptunia'24 H3 Eelke Maikel Matthijs
17-9-2016 18:00 Gemengd-B <17 Aqua'68 BG1 Neptunia'24 BG1 Dennis Blank Dennis Blomsma Lars
1-10-2016 17:00 Dames Aqua'68 D1 Granaet D1 Gert-Jan Abel Richard
1-10-2016 18:30 Heren Aqua'68 H1 De Reest H3 Sanne Beatrijs Corry
1-10-2016 17:45 Heren Aqua'68 H2 ORCA H4 "Eminent talent" Huib Jeantien Marlies
1-10-2016 16:15 Gemengd-B <17 Aqua'68 BG1 De Reest BG1 Marco Martin Wijbren
29-10-2016 19:30 Heren Aqua'68 H1 DraGor (SG) H2 Roald Ricardo Eric
29-10-2016 18:45 Heren Aqua'68 H2 Middels‚-Skelp (SG) H2 Patrick Richard Rodger
29-10-2016 18:00 Gemengd-B <17 Aqua'68 BG1 DraGor (SG) BG1 Henk Hielke Edwin Nick
12-11-2016 18:45 Dames Aqua'68 D1 Plons/Moby Dick (SG) D2 Rodger Hans Koen
12-11-2016 20:15 Heren Aqua'68 H1 H4 "Grijs geweld" Annemiek Michelle Emma
12-11-2016 19:30 Heren Aqua'68 H2 ORCA H5 "Back to the top". Eelke Maikel Matthijs
12-11-2016 18:00 Gemengd-B <17 Aqua'68 BG1 GZVW BG1 Wiebe Dennis Blank Dennis Blomsma
10-12-2016 19:30 Dames Aqua'68 D1 Bolsward D1 Gert-Jan Abel Richard
10-12-2016 21:00 Heren Aqua'68 H1 ESTA(SG)H2 Stadskanaal Dian Jeantien Marlies
10-12-2016 20:15 Heren Aqua'68 H2 Bolsward H2 Rodger Hans Koen
21-1-2017 21:00 Heren Aqua'68 H1 De Walvisch H2 Lars Marco Martin
21-1-2017 20:15 Heren Aqua'68 H2 De Walvisch H3 Huib Beatrijs Corry
21-1-2017 19:30 Gemengd-B <17 Aqua'68 BG1 ZPC Hoogeveen BG1 Wijbren Roald Ricardo
22-1-2017 17:45 Dames Aqua'68 D1 Granaet D1 Patrick Koen Eelke
28-1-2017 18:00 Dames Aqua'68 D1 Walvisch D2 Huib Gert-Jan Roald
4-2-2017 19:30 Heren Aqua'68 H1 De Granaet H1 Eric Henk Hielke Edwin
4-2-2017 18:45 Heren Aqua'68 H2 FZC'54 H1 Patrick Maikel Matthijs
4-2-2017 18:00 Gemengd-B <17 Aqua'68 BG1 FZC'54 BG1 Nick Wiebe Dennis Blank
18-2-2017 20:15 Dames Aqua'68 D1 Plons/Moby Dick (SG) D2 Dennis Blomsma Lars Marco
18-2-2017 21:00 Heren Aqua'68 H2 Midden-Drenthe (SG) H3 Puck Sanne Beatrijs
18-2-2017 19:30 Gemengd-B <17 Aqua'68 BG1 TriVia-Inktvis BG1 Martin Wijbren Roald
19-2-2017 17:45 Heren Aqua'68 H1 HZPC/Av‚na (SG) H4 Corry Annemiek Michelle
18-3-2017 18:45 Dames Aqua'68 D1 Walvisch D2 Eelke Maikel Matthijs
18-3-2017 19:30 Heren Aqua'68 H1 Ritola-Zwemmen en Wa H1 Emma Dian Jeantien
18-3-2017 18:00 Gemengd-B <17 Aqua'68 BG1 De Plons/Moby Dick (SG) BG1 Gert-Jan Abel Richard
25-3-2017 18:45 Dames Aqua'68 D1 Bolsward D1 Rodger Hans Koen
25-3-2017 20:15 Heren Aqua'68 H1 GZVW H1 Marlies Puck Sanne
25-3-2017 19:30 Heren Aqua'68 H2 Wetterwille H2 Huib Sanne Beatrijs
25-3-2017 18:00 Gemengd-B <17 Aqua'68 BG1 Wetterwille BG1 Ricardo Eric Henk Hielke
8-4-2017 18:45 Dames Aqua'68 D1 SGHA D4 Eelke Maikel Matthijs
8-4-2017 20:15 Heren Aqua'68 H1 Eemsrobben H1 Beatrijs Corry Annemiek
8-4-2017 19:30 Heren Aqua'68 H2 HZPC/Av‚na (SG) H5 Gert-Jan Abel Richard
8-4-2017 18:00 Gemengd-B <17 Aqua'68 BG1 Eemsrobben BG1 Edwin Nick Wiebe